spacer.png, 0 kB
 
Останні матеріали...
 
Єрм. Методій (Микола Костюк), 20.ХІІ.1953 – †18.ХІІ.2008

Єрм. Методій (Микола Костюк), студит

Настоятель Крестопроісхожденського монастиря

Студійського Уставу УГКЦ

у Підкамені

(20.ХІІ.1953 – †18.ХІІ.2008)

 

Некролог

Єромонах Методій (в миру Микола Костюк) народився 20 грудня 1953 року в с. Шарпанці Сокальського району Львівської області. Батько Ярослав, родом зі Сокальщини, працював дільничим у селі, а мати Анеля, з Полтавщини, – вчителькою. Микола був єдиною дитиною в сім’ї.

Детальніше...
 
Коментар до нововведень стосовно беатифікацій
Упродовж своєї історії Церква завжди звеличувала святість, яка виражалась через „чуда”, що їх чинив Господь в житті свого народу. Керуючись особливостями сприйняття та історичного контексту, Церква звертала велику увагу на літургійні форми і процедури, через які можна було виявляти хвалу Всевишньому та оживляти віру і благочестя вірних. Такі процедурні форми і багатий зміст цих обрядів підлягали ретельному вивченню для кращого розуміння і проникнення у саму природу святості, яку Церква відзначає через беатифікацію та канонізацію. З цією метою Святіший Отець Бенедикт XVI увів важливі новели стосовно проведення беатифікацій.
Детальніше...
 
Академія пам’яті присвячена о. Володимиру (Лівіо Леонарді)

5-6 липня Постуляційний Центр Студійських монастирів УГКЦ організовує Академію пам'яті присвячену єрм. Володимиру (Лівіо Леонарді) з нагоди 10 річниці його переставлення до вічности. Академія проходитиме у Львові та Уневі.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
 
© Монахи Студійського Уставу УГКЦ, 2007
download joomla modules download joomla modules