spacer.png, 0 kB
 
Останні матеріали...
 
Влсхм. Василій Вороновський (6 травня 1929 - † 31 липня 2010)
 
Некролог

 

Василій Вороновський народився 6 травня 1929 року в с. Гумниська Буського району на Львівщині в сім’ї Івана і Ксенії. Родина мала шестеро дітей, троє з яких (Анна, Пилип, Павло) померли в ранньому віці. Залишилися Михайло, Василь (майбутній священик та монах студит), Юрій (нині єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ, Юліан).

Детальніше...
 
ЛИСТ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «РАДЯНСЬКА УКРАЇНА» ВІД 2 ЛИПНЯ 1983 РОКУ

Редакторові газети «Радянська Україна»[1]

Шановний тов. Редакторе!

Я кільколітний передплатник Вашої газети і постійний читач. Я був уражений громом, як вичитав у ч. 135 від 15 червня б. р. безсоромну лож. Хіба може редакція допускати брехню і тратити престиж? Після того можна казати, що в газеті брехня. Приказка каже: хто раз побрехався, той правди не має. Цитую місце, яке містить лож: «8-10 березня 1946 року у Львові відбувся собор уніятської церкви, який прийняв рішення про скасування Брест­ської унії та возз'єднання з Руською православною церквою» (кінець цитати).

Детальніше...
 
ЛИСТ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ВІЛЬНА УКРАЇНА» ВІД 23 ЛЮТОГО 1983 РОКУ

Редакторові газети «Вільна Україна»[1],

м. Львів

Ваша відповідь від 2 лютого мене дуже втішила. Вже минуло 5 (п'ять) років, як я пишу Вам перестороги, щоб Ви не містили у своїй газеті брехні проти католицької церкви. Бо брехня - це бумеранг, і вона б'є не того, проти кого націлена, а того, хто пише її.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
 
© Монахи Студійського Уставу УГКЦ, 2007
download joomla modules download joomla modules