spacer.png, 0 kB
 
Останні матеріали...
 
ЛИСТ ДО МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УРСР
До Міністерства внутрішніх справ Української РСР[1]
ПРОХАННЯ

Комітет оборони католицької віри просить Вас дати вказівку про припинення антикатолицької пропаганди. За останні місяці ця пропаганда посилилася, й її ведуть на дуже низькому рівні. Часто вона перетворюється на базарну лайку.

Детальніше...
 
ЛИСТ РЕДАКТОРОВІ ГАЗЕТИ «ВІЛЬНА УКРАЇНА» З 1984 РОКУ

Редакторові газети «Вільна Україна»[1]
м. Львів, вул. Артема

Шановний товаришу редактор![2]

До Вас звертається постійний передплатник Г.А.Будзінський[1]. На превеликий жаль, Ви продовжуєте вміщувати у Вашій газеті наклепи на Українську Католицьку Церкву. У ч. 96 за 16 травня 1984 року Ви вмістили статтю Антоненка П. 3. «Вояки з розбитого возу». П. 3. Антоненко — відомий українознавець, заклятий ворог Української Католицької Церкви, який має великий досвід у написанні брехні та наклепів. Він добре знає, що Ро­сійська Православна Церква є запеклим русифікатором та лютим ворогом українського народу, як і сам Антоненко.

Детальніше...
 
ЛИСТ РЕДАКТОРОВІ ГАЗЕТИ «ИЗВЕСТИЯ» ВІД 15 СІЧНЯ 1978 РОКУ

Єрм. Герман (Григорій Будзінський),

студит (٭1905 - †1995)

Листи до радянських установ та преси в обороні Української Греко-католицької Церкви

Редакторові газети «Известия»[1]

Вельмишановний тов. Редакторе!

Я уважно прочитав у Вашій газеті роз’яснення т. Куроєдова[2] про справжню свободу совісти й уявну (ч. 24 від 28 січня 1978). Тов. Куроєдов роз’яснює правильно, але на підставі цього роз’яснення не можна виправдати знищення католицької церкви східнього обряду в західніх областях України. Ще минулого року, 21.12.1977. львівська газета «Вільна Україна» вмістила памфлет Тараса Мигаля, в якому він говорить явну брехню, що ніби греко-католицька церква скликала собор у Львові 1946 року, і цей «собор» ліквідував Берестейську унію 1596 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
 
© Монахи Студійського Уставу УГКЦ, 2007
download joomla modules download joomla modules